HERANGR

... aneb "odizolujte ty trubky"

Drahá má

 
Drahá má,

doufám, že se máš skvěle, že se ti daří ve škole a doma všechno klape. Jak dopadly narozeniny? Doufám, že jsi je se svými kamarády pořádně oslavila. Přece jen, kulatiny má člověk pouze jednou za život. Už se taky těším, až budu mít svoje kulatiny, bude to velká sláva.

U nás doma nic nového, všichni jsou zdraví a už se nemůžou dočkat jara. Já už se také nemůžu dočkat a netrpělivě vyhlížím sluníčko. V práci teď sedím na novém místě. Je mnohem lepší než ta samotka, na které jsem seděl doposud. A i Já se mám také dobře.

Důvod, proč píši tento dopis, je ale trochu jiný, než to, abych ti řekl, jak se mám. Je mnoho věcí, co bych chtěl říct. Ale je to strašně těžké. Nevím sám, jak to správně napsat. Víš, tohle odloučení není dobré. Myslel jsem, že to zvládnu. Mám tě rád, ale myslím si, že pro oba bude lepší, když už se nebudeme vídat.

Nechci dělat žádné scény, proto jsem všechny tvé věci sbalil a odnesl k vám domů. Všechny účty zaplatil a vše vyřídil. Doufám, že se budeš mít dobře, ale prosím, neodepisuj.


S láskou Lukáš