HERANGR

... aneb "odizolujte ty trubky"

Jak se stát úžasný...

Co to vlastně úžasnost je? Dle mého názoru to je jak na lidi působíte. Některým se stačí normálně obléct, normálně se tvářit, normálně vonět a sem tam něco kváknout a okolí je zbožňuje. Někteří, ale potřebují oblek / šaty, nádherný úsměv, vonět tak že vám to sekne a bavit své okolí celý večer.
Já osobně jsem zastánce varianty 2.

  1. Není oblek jako oblek:

Nebudu vás tu seznamovat jaké jsou druhy obleku / šatů a jaké se kam hodí, ale rád bych vám řekl co a jak udělat aby z vás udělal oblek / šaty na 40% úžasným.
Důležité je mít na sobě oblek a ne Sako a rifle to není dobré. Když už oblek tak pořádný sako, kravatu, vestu, kalhoty, boty a košili. Samozřejmě vesta není až tak důležitá, ale pokud ji máte nenechávejte ji doma, vesta vám přidá na formálnosti, přidrží kravatu pěkně u těla i když je sako rozepnuté nebo pokud ho nemáme vůbec, navíc většina vest má kapsy a když už to sako sundáme tak při tanci nebo jiné společenské události máme stále dostatek míst na uschovaní svých či partnerových věcí.
Další věci je rozhalenka, no pokud je někde pul druhé ráno, mám již něco upito a přesto chceme tančit je opravdu pohodlnější si tu kravatu sundat. Ovšem NE před pul druhou raní!!! Tyhle věci samozřejmě platí u pánu, u dam je to o něčem jiné pokud si tedy nechtějí odložit šaty, tomu by se nemělo bránit. :-D

  1. Řeč těla:

Ono říkat vám něco o tom jak se tvářit je jako házet písek na hořící benzín. Je lepší se usmívat než se tvářit jako při mučení, potom se nedivte že kolem vás je metrový rádius země nikoho.
Držení těla je také důležité, nemusí to být žádná vojna jako prsa ven, pupek dovnitř, ale neuškodí nehrbit se, nemít vystrčený pupek a stát tak aby jste i při kapce fermentovaných nápojů v krvi měli dostatečnou stabilitu. ;-)

  1. Není vůně jako vůně:

Tady je důležité že pokud voníte působíte na lidi jako příjemný zážitek. To je ovšem omezeno smradem který dokážete vytvořit pěti minutovým stříkáním dežodorantu na jedno podpaží, je sice pravda že vůně vám zůstane po celý večer ale za cenu nulové úžasnosti a opravdu velkého rádiusu kolem vás. Pěkně zkombinovaný deodorant pod paže a příjemně vonící vůni pod ušima, případě vodu / gel po holení. To je zaručené… Samozřejmě všeho s mírou a kombinace co se vám líbi.

  1. Mluvíme s člověkem, proboha!:

O artikulaci by bylo dobré něco říct. Není až tak vhodné mluvit nevhodně k probíranému tématu, co hůř skákat do řečí někomu jinému, či vykřikovat vulgarizmy. To vám zaručuji, úžasnost půjde k ledu a možná až na absolutní nulu. Zato rozumná konverzace s zajímavými slovními obraty upoutá na vás pozornost, ale ne na tolik aby jste se stal středem společnosti. Je důležité o čem a jak mluvíte, to je základ.

Pokud jsem vám poradil, není zač. Díky tomuto sem si to alespoň uspořádal sám. :-D