HERANGR

... aneb "odizolujte ty trubky"

Kam letos?

Poslední roky, jsem na cestování neměl buď prostředky nebo čas. Minulý rok jsem byl pouze v Brně a na pár místech po okolí. A protože letos s největší pravděpodobností Tenerife nevyjde, bylo zapotřebí vymyslet nějakou jinou alternativu. Najednou se ovšem vyhrnulo tolik možností že ten letošek bude stát za to.

Prahé

Praha

Vypadá to, že se letos konečně podívám i do matičky Prahy. V rámci rodinného výletu se vypravíme žlutým vlakem, někdy před prázdninami, na takový jednodenní výlet. Rozhodně když už tam budu, budu se snažit dostat se do cimrmanovského muzea. Ale také na takovou tu věc přes Vltavu, nebo to jak to hraje…TrabiMe

Trabant sraz, Brno

Hned začátkem prázdnin, si s Kubou vynahradíme fail z minulého roku, kdy jsme nedojeli do ráje. Takže se vydáváme na trošku kratší, ale neméně zajímavější cestu do Brna. V Brně, přesněji u brněnské přehrady, se bude konat první víkend v červenci Trabant sraz Morava, na který se už pár roků chystám. Tak snad to letos vyjde a těch necelých 400km zvládneme bez sebemenších problému.

Moravské hrady

Toto není úplně tak výlet, mám to za kopcem, ale patří to sem. Již minulý rok jsem tento festival, s druhým Kubou a jeho bratrem, navštívil a stálo to za to. Takže doufám že se tam letos zase dostaneme, protože program vypadá nadějně a minulý rok i přes déšť byl úžasný.

Moto výlet

Moto výlet

Tak na toto se opravdu těším. Zatím to tak plánuji na přelom červenec/srpen. Bude to nejspíše nedělní, jednodenní, spoustu zastávková motorkářská vyjížďka. Těším se na to hned z několika důvodů.

  1. Tím že pojedu sám, budu moct zastavit tam kde chci.
  2. Jestli to půjde, tak bych rád navštívil bratrance a jeho rodinuv Olomouci.
  3. Stavím se v Baníně (najděte si to).
  4. Stavím se v Šumperku (to raději nehledejte).

Takže to bude úžasných 350km v sedle mé téměř mašiny.

To byl takový výčet toho co bude, možná toho bude víc, možná miň.

A co vy? Co si plánujete na prázdniny?