HERANGR

... aneb "odizolujte ty trubky"

Štˇastný nový rok a ... cože bylo to první?

Tak jako každý rok, tak i letos přináším takové malé zhodnocení roku minulého. Psát o tom, že to byl rok zásadní už nebudu, bylo by to jedno velké cliché. Píšu to každý rok a každý další rok je zase jiný a zase nadupaný emocemi, akcemi, poznáváním, atd…

Rok 2014 byl dobrý, což je za tři. Hned od jara byl nabitý aktivitami a to školskými, mimoškolskými a pracovními. Podařilo se mi úspěšně odstátnicovat, přežít spoustu výletů, poznat nová místa a nové lidi. Bohužel, s ubíhajícím rokem, tak jako času, tak i lidí ubývalo. Což je trochu smutnější kapitola mého roku. Naštěstí, kamarádi zůstali.

A protože změna je život, tak tentokrát opravdu nebudu popisovat vše co jsem zažil. Bylo toho dost, hodně věcí se změnilo a hodně věcí jsem změnil sám (ale o tom jindy). Když ale pominu všechny ty pády, tak to byl rok dobrý. Ale teď už Vás nebudu napínat. Všichni jistě čekáte na „ten graf.“ Na začátku roku 2014 jsem se rozhodl, že každý den ohodnotím. Každému dni dám známku od 0 do 100. A mám z toho radost, protože to vyšlo. Opravdu jsem každý den věnoval 5 minut času, abych ten den zhodnotil a zaznamenal.

Nálada v roce 2014

Průměrná nálada je někde kolem 60, což není úplně dobré a vede to k zamyšlení. Což je můj plán na rok 2015. Uvidíme, zůstaly mi nějaké rozdělané věci, které mě dále ovlivňují. Vůbec nevím jak dopadnou a vůbec netuším co se bude dít. Což je super, protože se ani v roce 2015 určitě nebudu nudit.

Rok 2014 bych shrnul klasicky. Opět jsem zažil co jsem ještě nezažil, viděl jsem co jsem ještě neviděl, splnil jsem si několik snů… prostě brutální rok.

Mimochodem, herangr má právě pět let!