HERANGR

... aneb "odizolujte ty trubky"

Úvod, aneb o co tu vlastneˇ jde?

Mnoho lidí se asi zamyslí nad tím, proč vlastně vznikají nové blogy a proč jsem zrovna JÁ si založil tento blog a ještě navíc s takovým názvem. Na jednoduchou otázku je i jednoduchá odpověď. Lidi jako jsem já si prostě musí vylít duši někam, kde to ostatní spřízněné duše a ne jen oni ocení a třeba také prožívají chvilky, nepříliš rozšířené, samoty. Ono totiž je těžké se jen tak někomu svěřit že ho něco trápí a mě napadlo proč se prostě nesvěřit tak mocné komunitě jako je Internet a to zde nemluvím o fejsbuku nebo twitru. Jde prostě o to svěřit se světu, že JÁ MÁM PROSTĚ TAKOVÉ PROBLÉMY a kdo ví možná mi poradit, možná mi řeknete že to je normální a možná jste to právě vy co mi to trápeni děláte.

A teď k tomu názvu heerangr, příznivci kultovního seriálu Červený trpaslík určitě již poznali o co se jedná. A proč zrovna tento podivný, ale řekl bych i výstižný název? V seriálu se toto citoslovce šramotící odpadové trubky objevilo v jednom díle, kdy slečna Kočanská nadávala že se těšila až bude sloužit u vesmírného sboru a přitom skončila 3 000 000 let v kosmu s posledním žijícím člověkem, humanoidem co má šest bradavek a orgány barevně sladěny, statečným hologramem panem Hidiotem a androidem série 3000 určený k uklízeni spodního prádla pana Listra. Ano i já budu nadávat na to že i když se snažím být dobrým člověkem, tak mě často okolo odsuzuje za své zvláštní chováni, nepřemýšlí nad mými vtipy a sem tam i zneužije. Je to prostě tak, Já si to uvědomuji i když ostatní si neuvědomují že si to uvědomuji. No já vám řeknu, jestli se tohle někdy dostane ven a oni si to přečtou tak doufám že si to uvědomí. Na druhou stranu mám pár dobrých kamarádu kterým se nebojím svěřit a prakticky mě drží při životě.

Nebojte, nebudu si zde jen stěžovat na svět. Budou zde i různé zajímavosti co mě zaujaly a co vás vy mohly zaujmout. A pokud vás nezaujmou váš problém… ;-)

Já myslím že tohle by mělo být na zamyšlenou a snad jsem se neurazil.