HERANGR

... aneb "odizolujte ty trubky"

Film filmu°


Režie: Mozek
Předloha: Zkušenosti
Scénář: Život
Kamera: Nikdo
Hrají: v hlavni roli: Já a jedná známa, ve vedlejších rolích x neznámých, kde x ∈ ℝ +

Příběh se odehrává v nedaleké budoucnosti, přibližně hodinu až týden od přítomností. Steampunkový děj se točí vždy kolem záporného hlavního hrdiny, jehož největší slabinou je strach, který nedokáže ovládat. Jeho chování je nepředvidatelné a jeho rozhodnutí jsou zbrklé a iracionální.

Samotný děj se pak skládá z několika částí. První část je seznámení, druhá je okouzlení, třetí je facka, čtvrtá je beznaděj, pátá je zhroucení, šestá je další facka, sedmá je prozření, osmá je WTF?!, devátou část tvoří úvahy. Devátou částí, náš příběh zatím končí. Jeho pokračování je v plánu, ale nikdo ještě neprozradil o co půjde. Jako možností připadají deprese, radost, zlost, nebo nic.

Většina děje se odehrává pouze v hlavě hlavního hrdiny, což je asi ten největší problém, protože to je zlé. Občas se pokusil všechny postavy vpustit do reálného světa, ale pokaždé to končí tragedii. Všichni protagonisté a někteří diváci už netrpělivě čekají na další pokračování. Takže si to nenechte ujít, již brzy v vašich kinech.