HERANGR

... aneb "odizolujte ty trubky"

Poprvé...

Tuším že to byl podzim, kdy se to stalo. Rodiče odjeli do termalů a já pozval pár přátel na popití. Večer ubíhal vesele, všichni se dobře bavili a něco málo jsme vypili. Tehdy mě to napadlo. Co když to je neobyčejný večer. Co když to je výjimečný večer a já zažiji svoje „poprvé“.

Pak to přišlo, přesně tak jak jsem to cítil. Naše pohledy se střetly. Vyměnili jsme si úsměv a i když jsme byli od sebe tak daleko, přeskočila jiskra. Nebyla to jiskra, jako spíše blesk. Bylo to vážné.

Pomaličku se nám připozdívalo a oba jsme už věděli co se stane. Že noc strávíme spolu. Při každém přípitku, při každém pohledu, při každé příležitosti jsme k sobě byli blíže a blíže. Napětí by se dalo krájet, ale oba jsme věděli co bude následovat.

Netrvalo to dlouho a začala má nejúžasnější noc. Začalo to nevině, pomaličku jsme se začali připravovat. Ovšem bylo to mé „poprvé“ takže já jsem na to šel poněkud neohrabaně. Ale ani jednoho z nás to nerozhodilo, věděli jsme že jsme si souzeni a že toto nebude naposled.

A pak to přišlo, oba dva jsme byli v pevném obětí, pohled do očí jen umocňoval už tak nádhernou chvíli, jen my dva a pak… jsem se zakousl. Vychutnával jsem si ho, bylo to něco úžasného, tolik exotických chutí. Trojitý toast s smaženou, chilli a čatným. Úžasné!!!